L + K





Imonty Filip z Usedlosti Újezdec

(Bax Svatojánskénoci & Irra Dejvické údolí)

CHAMPION KANADY

Fowler Twai z Císařského mlýna
(Ich. Multich. Wilson z Císařského mlýna & Ch. Stonehill's Waterlily))
Jun.Champion ČR, CHAMPION ČR.....






L Two Lovely Bert z Usedlosti Újezdec
(J.Ch.Agent 007 Bond Ywo & Darlee Lady Tempo Kre)
Jun.Champion ČR , CHAMPION ČR,
GRAND CHAMPION, 2x Klubový Champion

VETERÁN CHAMPION ČR




I Two Isabella Bony z Usedlosti Újezdec
(Ch. Habanera's Hitchhiker x Aime Jave-King)
Jun.Champion ČR, CHAMPION ČR,
GRAND CHAMPION





Caravella Tre z Usedlosti Újezdec
(Jun.Ch. F Two Fandango z Usedlosti Újezdec x N Two Nannie Liz z Usedlosti Újezdec )
JUNIOR CHAMPION ČR,
, CHAMPION ČR, GRAND CHAMPION ČR, Národní vítěz....

       

Arny z Andulčiny školky
(Jch.B Two Barnaby z Usedlosti Újezdec & P Two Patricia Sissi z Usedlosti Újezdec)
JUNIOR CHAMPION ČR, CHAMPION ČR
GRAND CHAMPION ČR, Klubový Champion







 
Lincoln Many z Usedlosti Újezdec
( Welington Man z Usedlosti Újezdec& Valkýra Tres z Císařského mlýna)
JUNIOR CHAMPION ČR, CHAMPION ČR
GRAND CHAMPION ČR


Vigo Arny z Usedlosti Újezdec
( Ch.Arny z Andulčiny školky & Valkýra Tres z Cisařského mlýna)
CHAMPION ČR , GRAND CHAMPION ČR





B Two Barnaby z Usedlosti Újezdec
(Ich. Multich. Louis Twai z Císařského mlýna x Eve Royal Tempo-Krč )
JUNIOR CHAMPION ČR, CHAMPION ČR
Klubový Champion

Alžběta Fidwor z Císařského mlýna
(Ch.WHISKY MC Perle du Sahel & KIRA TRES z Císarského mlýna )
Jun.Champion ČR
CHAMPION
ČR.....






I Two Imagine Bony z Usedlosti Újezdec
(Ch. Habanera's Hitchhiker x Aime Jave-King)
Klubový Champion, CHAMPION ČR, Národní vítěz....

Maxwell z Willanny
(Ch.Miletree GERRY MCGUIRE x Ch.AMELKA z Sarniej Góry)
JUNIOR CHAMPION ČR
CHAMPION
ČR








V Two Vaeriety Fa z Usedlosti Újezdec
(Jun.Ch. F Two Fandango z Usedlosti Újezdec x Illusion Fleur z Usedlosti Újezdec)
JUN. CHAMPION ČR, CHAMPION ČR

Fleur Illusion z Usedlosti Újezdec
(Ch. B Two Barnaby z Usedlosti Újezdec x Illusion Fleur z Usedlosti Újezdec)
CHAMPION ČR, 2x Národní vítěz....





Udo Arny z Usedlosti Újezdec
( N Two Nannie Liz z Usedlosti Újezdec& Ch.Arny z Andulčiny školky )
CHAMPION ČR

Adélka Ginett z Usedlosti Újezdec
( Ginett Foon Charmander & Ch.Arny z Andulčiny školky )
GRAND CHAMPION
CHAMPION ČR







H Two Hannah Eve z Usedlosti Újezdec
(Ariston Kouzelná Metuje & Eve Royal Tempo Krč)
Klubový Champion, Jun.Champion ČR ....


Welington Man z Usedlosti Újezdec
(Ch. Habanera's Hitchhiker x Illusion Fleur z Usedlosti Újezdec)
Klubový Champion, TOP kavalír BH 2006
VETERÁN CHAMPION ČR






Rakelton ´s Gentleman
(Craigowl Dodge Of Azalea & Lazycroft's Xpress Your Self )
CHAMPION ČR
2x Národní Vítěz, 2x Klubový Vítěz, BOB


P Two Philip Chany z Usedlosti Újezdec
( Cherubin res Severa x J.Ch.Sissi Darlee z Usedlosti Újezdec )
CHAMPION ČR





Elegán Zippy z Usedlosti Újezdec
(Multi Ch.Zippy Prokopská hvězda & Ch.Fleur Illusion z Usedlosti Újezdec)
JUNIOR CHAMPION ČR
CHAMPION ČR
Szejk Zlodziejska Zgraja
(Toraylac DRUNKEN DUNCAN & MONA Zlodziejska Zgraja)
JUNIOR CHAMPION ČR , CHAMPION ČR



Oscar Wilde z Usedlosti Újezdec
(Rosebury Hermes & Ch.Fleur Illusion z Usedlosti Újezdec)
CHAMPION ČR
GRAND CHAMPION ČR

Anthony Vigo z Usedlosti Újezdec
( Ch.Vigo Arny z Usedlosti Újezdec & Marlen Suzi z Usedlosti Újezdec )
Grand CHAMPION ČR, CHAMPION ČR
JUNIOR CHAMPION ČR



Universe Cheri z Usedlosti Újezdec
(Jch. Ch. Fowler twai z Císařského mlýna & Aida Perla Olešné)
JUNIOR CHAMPION ČR

Union Rony z Usedlosti Újezdec
(Jch. Ch. Fowler twai z Císařského mlýna & Aida Perla Olešné )
JUNIOR CHAMPION ČR





H Two Happy Art z Usedlosti Újezdec
(Ariston Kouzelná Metuje & Eve Royal Tempo Krč)
JUNIOR CHAMPION ČR

Sissi Darlee z Usedlosti Újezdec
(Jch. Ch. Fowler Twai z Císaoského mlýna & Darlee Lady Tempo Krč)
JUNIOR CHAMPION ČR




Aischa Ginett z Usedlosti Újezdec
( Ginett Foon Charmander & Ch.Arny z Andulčiny školky )
JUNIOR CHAMPION ČR


Valencia Karin z Usedlosti Újezdec
( Ch.Arny z Anduleiny školky & Valkýra Tres Cisařský mlýn)
JUNIOR CHAMPION ČR, Národní vítěz...



James Marty z Usedlosti Újezdec
(Jch. Ch. Fido Foon Charmander & Two Quentinia z Usedlosti Újezdec)
JUNIOR CHAMPION ČR

F Two Fandango z Usedlosti Újezdec
(Jch. Ch. Fowler twai z Císařského mlýna & Aida Perla Olešné )
JUNIOR CHAMPION ČR






Lincoln Oscar z Usedlosti Újezdec
JUNIOR CHAMPION ČR

Zepellin Black z Usedlosti Újezdec
( Ch.Lincoln Many z Usedlosti Újezdec & Adélka Ginnet z Usedlosti Újezdec )
JUNIOR CHAMPION ČR






Agent 007 Bond Ywo
(Ich. Bonema Gold Sovereign for Choya & Cassie z Horpu)
JUNIOR CHAMPION ČR
VETERÁN CHAMPION ČR





Camélia z Usedlosti Újezdec
(Hooper z Diova Chrámu & Irra Dejvické údolí)
VETERÁN CHAMPION ČR

Darlee Lady Tempo Krč
(MultiCh. RACOON Man of Fairytale castle & DORIANNE Tricyrtis)
VETERÁN CHAMPION ČR



Adélka Gold Ba Ka Ra
(ASTOR z Kozlovic & ETNA Kouzelný oheň)
VETERÁN CHAMPION ČR